Гриль для корн-догів GoodFood CM6A (3+3)
для приготування сосисок у тісті і солодкої вафлі на паличці
Кількість завантажень: 3 шт + 3 шт/цикл. Розмір выпекаемого вироби 140*40мм. Продуктивність, не менше 35-50шт/ч.
Начинка для корн дога може бути м'ясна або фруктова.
М'ясна - сосиска, подається з соусом або кетчупом.
Фруктова - яблуко або банан. Отриманий корн доги вмочується у гарячий шоколад або глазур, посипається горіхами або просто посипається цукровою пудрою.
Характеристики:
Апарат для приготування сосисок у тісті.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі.
Робоча поверхня 320х180мм з антипригарним покриттям.
Кількість завантажень: 6 шт/цикл.
Розмір выпекаемого вироби 140*40мм.
Продуктивність, не менше 35-50шт/ч.
Нагрів здійснюється одночасно зверху і знизу.
Терморегулятор 50-300 С.
Таймер 0 - 5 хв.
Знімний піддон навколо нижньої робочої поверхні служить для збору залишків тіста і полегшить чищення.
Стійку основу, гумові ніжки.
Потужність Тена 1,55 кВт. Напруга 220В/50Гц.
Габарити 390×340×245мм - Вага: 9,5 кг
Пакувальні розміри: 435х410х305 - Вага в упаковці: 10 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькi характеристики | |
| Артикул | CM6A корн-доги (3+3) |
| Потужність, кВт | 1,55 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 390х340х245 |
| Робоча поверхня | 320х180мм з антипригарним покриттям |
| Вага (кг) | 9,5 |
| Терморегулятор | 50 - 300 С |
| Вид выпекаемого продукту | корн-доги розміром 140*40мм |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Кількість постів | однопостовая |
| Корисна опція | знімний піддон навколо нижньої робочої поверхні служить для збору залишків тіста і полегшить чищення |
| Напруга, В | 220 |
| Тип нагріву | нагрів здійснюється одночасно зверху і знизу |
| Тип установки | настільна |
| Гарантія | 12 місяців |
- Ціна: 7 254 ₴





