Фільтр-пом'якшувач для води DVA 12LT
Іонообмінний. Об'єм 12 л
Корпус з нержавіючої сталі.
Швидкість потоку води 1000 л/год.
Робочий тиск 1-8 панів.
Крани 3\4 дюйма.
Наповнений смолою, повністю готовий до роботи.
Кількість смол 8,5 л, кількість солі для регенерації 1,5 кг.
Робоча температура води 4 - 25С.
Використовують разом з льодогенераторами, проточними кип'ятильниками, посудомийними машинами, кавоварками на три групи, пароконвектоматами, конвекційними печами з зволоженням, пищеварочными котлами та іншим водонагрівальним обладнанням для продовження служби їх нагрівальних елементів.
Габарити 190х255х500мм.
Вага 9,5 кг.
Виробник: DVA (Італія).
Принцип дії фільтра-умягчителя заснована на іонному обміні солей жорсткості (кальцію) на іони натрію. Разом з водою солі жорсткості надходять в ємність, де знаходитися катіонообменная смола. При проходженні через катионообменную смолу іони жорсткості заміщуються знаходяться в смолі іонами натрію, забезпечуючи зм'якшення води на виході з ємності.
ПІД'ЄДНАННЯ ДО ВОДОПОСТАЧАННЯ ФІЛЬТРА DVA
Між водопроводом і пом'якшувачем води повинен бути встановлений кран, за допомогою якого при необхідності можна перекрити надходження води і також контрольний клапан, щоб уникнути зворотного тиску.
Під'єднайте вхідні і вихідні шланги до умягчителю води і переконайтеся, що вони добре закручені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVA Group |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DVA 12LT |
| Вага | 9,5 кг |
| Габарити | 190х255х500 мм |
| Кількість смол | 8.5 л |
| Кількість солі для регенерації | 1.5 кг |
| Крани | 3\4 дюйма |
| Обсяг | 12 л |
| Застосування | Використовують разом з льодогенераторами, проточними кип'ятильниками, кавоварками на дві групи, пароконвектоматами, конвекційними печами з зволоженням, пищеварочными котлами та іншим водонагрівальним обладнанням для продовження служби їх нагрівальних елементів. |
| Принцип дії | Іонообмінний |
| Рабочая температура воды | 4 - 25С |
| Швидкість потоку води | 1000 л/год |
- Ціна: 4 305 ₴




