Кип'ятильник електричний з подвійною стінкою GoodFood WB20DW
Корпус з нержавіючої сталі.
Загальний обсяг 20л, корисний об'єм 19л.
Кришка з захистом від відкриття.
Подвійна стінка.
Індикатор рівня заповнення води.
Наповнення водою – вручну.
Витрата 100-110 чашок.
Автоматичний термостат.
Регулювання температури води 30-100 С.
Захист від перепаду напруги. Стійку основу.
Потужність Тена 2,5 кВт.
Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри:360х375х570 - Вага: 4 кг
Пакувальні розміри:325х325х660 - Вага в упаковці: 5 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильник |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливний |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримання температури |
| Розташування | Настільне |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Обсяг | 19.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 576 ₴



