Стіл піцерійний REEDNEE PS200
2 дверей, вітрина на 5хGN1/6-150 з кришкою (гастроємності опція), стільниця з нержавіючої сталі
об'єм 275 л, 1 решітчата полиця GN 1/1 з пластиковим покриттям у кожному відділенні, температура +2...+8°С
внутрішнє та зовнішнє оздоблення - нержавіюча сталь SS201
холодоагент R290, компресор Embraco, статичне охолодження, електронна панель управління
розморожування за допомогою зупинки компресора, автоматичне випаровування талої води
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | REEDNEE |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Вид оборудования | Холодильный стол |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров |
| Тип установки | Напольный |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 1010 мм |
| Вес | 80 кг |
Информация для заказа
- Цена: 40 194 ₴

