Саладета GoodFood GF-PS903-HC
Секції для гастроємностей призначені для короткочасного зберігання та демонстрації салатів, закусок, гарнірів тощо.
Загальний холодильний об'єм за дверима використовують для зберігання продуктів.
Стільниця виконана з граніту.
Глибина робочої поверхні 465 мм.
Корпус виготовлений із нержавної сталі.
Гастроємність 7 х GN1/6. Постачається без гастроемкостей та кришек до них.
Ємність 402 л.
Кліматичний клас: 4.
Клас енергоспоживання: E.
Холодоагент R290.
Компресор: Cubige. Термостат: Carel.
Температурний режим: +2~+8С. Статичне охолодження з обдуванням.
Напруга 220В. Потужність 240Вт.
В комплекті полиці та напрямні до них.
Маленькі регульовані ніжки.
Габарити 1365х700х1075 мм. Вага 148 кг.
Пакувальні розміри: 1390х730х1260 мм. Вага в упаковці: 163 кг. Фанерний піддон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Вид оборудования | Холодильный стол |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров |
| Тип установки | Напольный |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 240 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 1075 мм |
| Вес | 148 кг |
- Цена: 46 102 ₴




