Стіл холодильний GoodFood GF-S903TOP-HC
Використовують для зберігання продуктів.
Стільниця з неіржавної сталі без борту виконує функцію робочої поверхні.
Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
Вбудований холодильний агрегат розташований знизу.
Ємність 368 л. Кліматичний клас: 4.
Клас енергоспоживання: E. Холодоагент R290.
Компресор: Cubige. Термостат: Carel.
Температурний режим: +2~+8С.
Статичне охолодження з обдуванням.
Напруга 220В. Потужність 240Вт.
В комплекті полиці та напрямні до них.
Маленькі регульовані ніжки. Габарити 1365х700х876 мм. Вага 99 кг.
Пакувальні розміри: 1390х730х1050 мм. Вага в упаковці: 115 кг. Фанерний піддон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Вид оборудования | Холодильный стол |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров |
| Тип установки | Напольный |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 240 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 876 мм |
| Вес | 99 кг |
Информация для заказа
- Цена: 42 641 ₴

