Стіл холодильний GoodFood GF-SNACK3100TN-HC
Використовують для зберігання продуктів.
Стільниця з неіржавної сталі без борту виконує функцію робочої поверхні.
Корпус виготовлений із нержавної сталі.
Вбудований холодильний агрегат розташований збоку.
Ємність 339 л.
Кліматичний клас: 4.
Клас енергоспоживання: C.
Холодоагент R290.
Компресор: Cubige.
Термостат: Carel.
Температурний режим: -2~+8С.
Динамічне охолодження.
Напруга 220В.
Потужність 230Вт.
В комплекті полиці та напрямні до них.
Регульовані ніжки. Габарити 1795х600х850 мм. Вага 107 кг.
Пакувальні розміри: 1825х630х910 мм. Вага в упаковці: 122 кг. Фанерний піддон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Вид оборудования | Холодильный стол |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров |
| Тип установки | Напольный |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 230 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1795 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 850 мм |
| Вес | 107 кг |
Информация для заказа
- Цена: 46 438 ₴




