БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! Апарат для шаурми електричний Remta SD18 с приводом (на 60 кг) Туреччина
Корпус із нержавіючої сталі.
Верхній привід значно спрощує роботу кухаря, а керамічні нагрівачі забезпечать гарну площу прожарювання за менший час (порівняно з теновими нагрівачами) та більшу економію електроенергії.
Роздільна регулювання тенів.
Кількість зон прожарювання: 5.
Завантаження м'яса: до 60 кг.
Довжина шампуру: 970 мм.
Напруга 220В/50Гц.
Потужність: 7,4 кВт.
Габаритні розміри: 540×660×1300мм – Вага: 35 кг.
Пакувальні розміри: 650х330х1400мм. - вага в упаковці: 36 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вращение шампура | Автоматическое |
| Номинальная мощность | 7.4 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Высота | 1300 мм |
| Вес | 35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная загрузка | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 22 440 ₴

