Кип'ятильник з подвійними стінками на 13 літрів HURAKAN HKN-HVB15
Корисний об'єм: 13 літрів.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Подвійні стінки.
Тип подачі води: заливний.
Автоматичний контроль температури води.
Показник рівня напою в баку.
Індикатор нагріву.
Габарити: 265х265х465 мм.
Підключення: 1,8 кВт, 220 В.
Вага: 3,5 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hurakan |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 1.8 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 265 мм |
| Высота | 465 мм |
| Вес | 3.5 кг |
| Длина | 265.0 |
Информация для заказа
- Цена: 3 915 ₴




