Електрична професійна фритюрниця на 4л Berg HEF-4L
Електрична фритюрниця з об'ємом чаші 4 літри.
Температурний режим: +60…+200 ⁰С.
Корпус та чаша з нержавіючої сталі.
Чаша знімається.
Підключення до 220 В.
Захист від перегріву, вимкнення при знятті панелі керування.
Вага: 5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Berg |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 410 мм |
| Высота | 290 мм |
| Вес | 5.0 |
| Длина | 200.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность | 2.0 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 3 740 ₴

