Гриль контактний подвійний Silver 2133
Контактний гриль 2133 оснащений двома верхніми робочими поверхнями, які працюють автономно один від одного.
Габаритні розміри 545х420х210 мм.
Корпус з нержавіючої сталі.
Верхні і нижня робочі поверхні рифлені .
Верхні частини гриля регулюється під кутом і товщиною продукту.
Контактний гриль оснащений піддоном для збору відходів.
Робоча поверхня: 530х250 (2 верх по 235х245 мм)
Температура: +50 ... + 300
Потужність: 2,5 кВт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver |
| Страна производитель | Турция |
| Источник питания | Электричество |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 210 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид гриль оборудования | Гриль контактный |
| Количество рабочих поверхностей | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 420 ₴



