Поверхня для смаження газова Remta R 96 LPG Remta R30CEPZ
Розміщення: настільне. Матеріал: нержавіюча сталь. Матеріал поверхні: нержавіюча сталь. Тип поверхні: гладка Розмір поверхні: 280х450 мм. П'єзопідпал. А втоматична система вогню. Регулювання подачі газу. Б ічні та пристінні борти. Знімний жирозбірник. Габарити: 300*600*310 мм Вага: 10 кг. Витрата газу: 0,3 м3/годХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Источник питания | Газ |
| Количество секций | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 310 мм |
| Вес | 10 кг |
Информация для заказа
- Цена: 5 340 ₴

