Професійний електричний апарат для шаурми SD14H REMTA SD23 (завантаження до 40кг)
Завантаження м'яса: до 40кг
Висота шампура: 63см
Нержавійка
Розміри: 510х660х920
Потужність: 4,3 кВт (6тенів по 0.7 кВт)
Підключення: 220В, поставляється без вилки
Вага: 25кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная загрузка | 40.0 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вращение шампура | Автоматическое |
| Номинальная мощность | 4.3 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Высота | 920 мм |
| Вес | 25 кг |
Информация для заказа
- Цена: 16 874 ₴

