Плита газова з газовою духовкою 4-х конфорочна під балонний газ КИЙ-В ПГД-4-Б
-
Потужність однієї конфорки 6,5 кВт.
-
Газові пальники з мікроперфорацією, дворядні.
-
Плита і духовка з газ-контролем.
-
Об'єм духовки 77 л.
-
Духовка комплектується двома деками із вуглецевого металу, розмір: 530х490х40 або GN 1/1
-
Наявність градусника для духовки до 500 С°.
-
Конфорки виготовлені із чавуна.
-
Тепловий потік уздовж бічних стінок забезпечує рівномірність температури всередині духовки.
-
Гарантія 1 рік.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 112 кг |
| Высота | 890 мм |
| Ширина | 835 мм |
| Длина | 870 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | КИЙ-В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Расположение | Напольное |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Источник питания | Газ |
| Описание рабочей поверхности и зон нагрева | |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество зон нагрева | 4 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Да |
Информация для заказа
- Цена: 50 980 ₴


