Слайсер Celme FA 220 (професійна скиборізка)
Деталі виконані з литого алюмінію, з обробкою поверхні для використання з продуктами харчування, леза виконані зі сталі. Потужний і безшумний мотор слайсера забезпечує якісну нарізку продукту
Габарити: 360х440х330мм
Діаметр ножа: 220мм
Площа нарізки: 200-150мм
Товщина нарізки: 0-16мм
Потужність: 0,16 кВт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Celme |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Италия |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Длина | 44 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 220.0 |
| Мощность | 0.16 |
Информация для заказа
- Цена: 9 880 ₴

