Сушилка для харчових продуктів REEDNEE FK03 (дегідратор для продуктів на 10 полиць нерж. сталь)
Вентилятор прямого обдуву. В комплекті поставки 10 полиць-решіток 375х390 мм, допустиме навантаження на полицю до 0,5 кг продукта.
Нержавійка.
Защита от перегріву. Механічне керування. Термостат. Робоча температура 35-75 град. 12-игодинний таймер. Оглядове скло.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | REEDNEE |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура | 75 град. |
| Энергопотребление | 1 кВт/год |
| Количество секций | 10 шт |
| Масса | 14 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 370 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Высота | 550 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Таймер | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 110 ₴

