Рисоварка Bartscher A150513
Рисоварка на 25-40 порцій.
Корпус – нержавіюча сталь.
Внутрішній котел з антипригарним покриттям.
Функція підтримки тепла.
Об'єм 8 л.
У комплекті постачання: мірний стакан, ложка для рису, ложка перфорована. Силіконовий килимок для захисту від підгоряння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Обсяг | 8.0 |
| Призначення | Професійне |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Стан | Створити |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 384 мм |
| Висота | 375 мм |
| Вага | 11.0 |
| Глибина | 384 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 870 ₴

