Холодильний стіл COOLEQ GN3100TN
- Стільниця з нержавіючої сталі
- Корпус з нержавіючої сталі
- Агрегат розташований збоку
- Динамічне охолодження
- Без борту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 114 кг |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 1795 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 078 ₴

