Стіл холодильний EWT INOX (саладетта) S903 TOP S/S
Без борту, об'єм 400 л, 3 двері, +2...+8 град., статичне охолодження, електронна панель управління, хладогент R134А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 280 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 108 кг |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 508 ₴

