Стіл холодильний Frosty S903T
- 3 дверей,
- нержавіюча стільниця
- t ° = + 2 ° / + 8 ° C,
- об'єм 368 л
- Статичне охолодження з обдувом
- t ° навколишнього середовища + 33 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 997 ₴

