Вітрина для топінгу HURAKAN HKN-GXD1500GC (настільна холодильна вітрина)
- Габарити: 1500*335*435 мм
- Діапазон температур: +2° до +8°С
- Холодогент: R 600а
- Місткість: 7gn 1/4
- Підключення: 220 ~ 240V/50Hz;
Гастроємкості купуються окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 7 |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Вітрина для начинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 490 ₴

