АПАРАТ ДЛЯ ШАУРМИ ГАЗОВИЙ D09 LPG REMTA (5 ПАЛЬНИКІВ)
Апарат поставляється без приводу, а газові пальники забезпечать хорошу площа прожарювання, за менший час (у порівнянні з теновыми нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільне регулювання потужності пальників. Автоматична система відключення газу.
Максимальне завантаження м'яса: до 60кг
Розмір пальника: 210х150 мм
Без привода
Витрата газу: 13975 Kcal
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Газ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обертання шампури | Ручне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 1190 мм |
| Вага | 23.5 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Максимальне завантаження | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 760 ₴

