Гриль контактний подвійний GoodFood ECG20RR
Гриль контактний 2-постової.
Верхня і нижня плити ребристі.
Верхня плита фіксується в будь-якому положенні.
Температурний режим: 50-300град С.
Два регулятора потужності.
Потужність 3,6 кВт.
Розміри верхньої робочої поверхні: 2 шт х 214х214 мм.
Розміри нижньої робочої поверхні: 475х230 мм.
Матеріал робочої поверхні: чавун із захисним покриттям. 220В / 50Гц.
Габарити 570х410х210 мм.
Вага 27 кг. Упаковка 640×440×260 мм Вага 27,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Нагальний елемент | ТЕН |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид гриль обладнання | Контактний Гриль |
| Кількість робочих поверхонь | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 591 ₴




