Овощерезка Rauder HLC-300 (5 дисков в комплекте)
продуктивність - 300 кг/годину
для сирих і варених овочів
2 отвори: Ø 56 мм і овал 165х75 мм
обороти: 255 об/хв.
комплект: слайсер - 2,4 мм,терки 3,6,8 мм.
корпус: алюміній
потужність: 0,55 кВт/ 220В
розміри: 550x240x500
Вага:23,0 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 1 кг/год |
| Максимальна швидкість обертання | 255 об/хв |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 870 ₴


