Миксер для молочных коктейлей трехпостовой GoodFood MFD33 (милкшейкер, миксер молочный)
Корпус алюминий.
Стакан нерж сталь, объем 1л.
Две скорости вращения 8000об/мин и 16000об/мин.
Тип установки: установка на столі.
Гумові ніжки.
Потужність: 400Вт + 400Вт + 400Вт.
Напруга: 220В.
Габаритні розміри: 393*251*515мм. - Вага: 17 кг
Упаковка: 460х320х590 мм - Вага в упаковці: 18,7 кг. Виконання згідно СЕ норм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 400.0 |
| Максимальна швидкість обертання | 16000 |
| Вид обладнання | Міксер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 393 мм |
| Висота | 515 мм |
| Довжина | 251.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 039 ₴


