Печь подовая Frosty NES-12
одна камера 870х650х250мм
вместимость - два противня 600х400 мм
металлический под, цифровой термометр
два термостата, t°= +35/+400°C
цифровой таймер
в комплекте два алюминиевых противня
фасад - нержавеющая сталь
корпус - окрашенная сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна споживана потужність | 6.6 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Деко | 600x400 |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Габаритні розміри | |
| Загальна висота | 630 мм |
| Загальна довжина | 840 мм |
| Загальна ширина | 1220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Подова піч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 551 ₴

