Міксер планетарний FROSTY FM-5
об'єм діжі 5,0 л.
варіатор швидкості 151-852 об/хв
в комплекті віночок, лопатка, спіраль
матеріал: алюміній, нерж.сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Міксер |
| Номінальна споживана потужність | 300.0 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об’ єм дежі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 746 ₴

