Фритюрниця FROSTY CKEF-2-6
Фритюрниці призначені для обсмажування продуктів у великій кількості рослинного масла (фритюру).
Застосовуються на підприємствах харчування (ресторанах, кафе, закусочних, фаст-фудах).
фритюрниці виконані з нержавіючої сталі AISI 18/10;
максимальна робоча температура масла 190°C;
у конструкції фритюрниці передбачений запобіжний термостат;
світлові індикатори режимів роботи;
знімні ємності дозволяють легко проводити санітарно-гігієнічну очистку;
наявність "холодної зони" забезпечує більш тривале використання масла;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 400.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 2.5+2.5 |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Габарити кошика | 180х240х100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 881 ₴

