Печь для пиццы GGF E 44-A
Піч для піци двокамерна, нержавіюча сталь, натуральний під, температурний режим 50-500С, розмір камери 610х610х140 мм. Потужність: 8,4 кВт. Напруга: 220/380 Ст. Вага: 163кг
Розміри, мм: 900х735х750
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна споживана потужність | 8.4 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 163 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 735 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 140 мм |
| Внутрішня довжина | 610 мм |
| Внутрішня ширина | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 403 ₴

