Плита газова 6-ти конфорочна настільна GoodFood GP6
Плита газова на 6 конфорки. Пальники: 6 * 32,925 МДж. Розмір пальника 6 X Ø156 мм. Пальника швидкого розігріву. Чавун/латунь з високим ККД. Потужність газу 5,50 кВт. Витрата газу 1,80 м3 / ч. Применятется для природного і балонного газу LPG. Габарити 903x820x310 мм. Вага 68 кг Пакувальні розміри: 1000x900x400 мм. Вага в упаковці: 70 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 903 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 075 ₴





