Гриль для курей Кий-В ГК6
Гриль для кур електричний на 6 курок вагою до 1,8 кг.
Вертикальний, шампурного типу, з прямим приводом кожного шампура
Температурний режим: +50...+300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гриль обладнання | Гриль для курей |
| Місткість | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна потужність | 3.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 980 ₴

