Апарат для кукурудзи - паровий КИЙ-В АК
Апарат призначений для приготування і продажу гарячої кукурудзи в качанах на пару.
Задня стінка виконані з скла, що дозволяє покупцям бачити процес приготування.
Корпус виконаний з харчової нержавіючої сталі.
Кількість рівнів: 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 |
| Об'єм місткості | 36 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 15.0 |
| Довжина | 450.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 640 ₴




Відправка з 16 квітня 2026