Мінібар FROSTY BC-46
обсяг 46 л, глухі двері
одна регульована полиця 380х190 мм
температура +4°/+10°C
вбудована морозильна камера
корпус - пофарбований метал
всередині - пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна споживана потужність | 73 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 188 ₴

