Вітрина холодильна кондитерська настільна FROSTY RTC-73L
объем 73 л, выпуклая дверь со стеклопакетом
4 хромированные вращающиеся полки Ø 310 мм
двухсторонняя LED подсветка
внешний обдув
t° = 0°/+10°C, цифровой термостат
динамическое охлаждение, автооттайка
корпус - черный пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 190 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Довжина | 504 мм |
| Ширина | 504 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 985 ₴

