Вітрина холодильна кондитерська настільна Frosty RTC-72L
объем 72 л, выпуклая дверь со стеклопакетом
4 хромированные вращающиеся полки Ø 305 мм
двухсторонняя LED подсветка
t° = 0°/+10°C, цифровой термостат
динамическое охлаждение, автооттайка
корпус - черный пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 190 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 686 мм |
| Довжина | 874 мм |
| Ширина | 568 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 261 ₴

