Плита газовая 6-ти конфорочная с духовым шкафом Pimak МО15-6X
Основные рабочие элементы выполнены из нержавеющей стали.
Накладки на конфорки из чугуна.
Всі вироби відрізняє ергономічність, практичність і надійність.
Споживання газу: 3,05 м3/год; 2,27 кг/год.
Розмір конфорок, мм - 300х300.
Розмір духовки, мм - 500х600х500.
Розмір решітки, мм - 610х458
Розміри, мм: 1030х750х850
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pimak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 1030 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 048 ₴

