Плита газова 4-х конфорочна настільна з газовим контролером Pimak МО15-4N
Корпус - нержавіюча сталь.
Накладки на конфорки з чавуну.
Всі вироби відрізняє ергономічність, практичність і надійність.
Споживання газу: 1,7 м3/год; 1,26 кг/год. Розмір конфорок, мм - 300х300
Розміри, мм: 750х750х300
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pimak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 172 ₴

