Шафа для напоїв FROSTY KWS-52M
объем 128 л., вместимость - 133 банки
температурный режим t=+1°/+10°C
стеклянная дверь, 3 решетчатые полки
механический контролер
внутренняя LED подсветка
снаружи - окрашенный металл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 565 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 037 ₴

