Міксер молочний двупостовой Sirman Sirio 2
Міксери «Sirio» використовуються в основному для приготування коктейлів на основі молока.
Корпус з хромованим покриттям, стійка і основу з алюмінію.
Вся поверхня плавної форми – для полегшення санітарно-гігієнічного прибирання.
Стакан з нержавіючої сталі, шт - 2. Обсяг склянки, л – 2х0,55.
Швидкість, об/хв - 14000. В – 220 В, 2х0,1 кВт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип обладнання | Двопостовий |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 14000 |
| Вид обладнання | Міксер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 485 мм |
| Довжина | 195.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 857 ₴

