Кип'ятильник-кофеварочная машина Remta R14
Кип'ятильник-чаераздатчик електричний на 2 крана.
Об'єм: 15 літрів.
Корпус: нержавіюча сталь.
Індикатор рівня води.
Терморегулятор.
Функція підтримки температури.
Індикатор нагріву води.
Кошики для заварювання кави, чаю з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.6 кг |
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна споживана потужність | 2.0 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливний |
| Розташування | Настільне |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 470 мм |
| Обсяг | 15.0 |
| Діаметр | 320.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 754 ₴

