Стіл холодильний з бортиком Rauder SRHB 2200TN
2 двері, нержавіюча стільниця з бортиком
t°= -2°/+8°C, об'єм 282 л
примусовий обдув
t° навколишнього середовища +33°С
клімат клас SN.N.ST
матеріал - нерж.сталь
потужність: 0,34 кВт/ 220В
розм. 1360x700x950
вага: 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 34 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 538 ₴

