Стол холодильный Rauder SRH S901
2 двері, нержавіюча стільниця
t°= -2°/+8°C, об'єм 240 л
статичне охолодження з обдувом
t° навколишнього середовища +33°С
клімат клас SN.N.ST
матеріал - нерж.сталь
потужність: 0,23 кВт/ 220В
розм. 900x700x850
вага: 72 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 23 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 624 ₴

