Шкаф холодильный настольный FROSTY RT78L-1D
стекло с 4-х сторон, 3 полки, подстветка
объем 78 л, температура 0°/+12°C
цифровой термостат, замок
корпус - белый/черный пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Висота | 960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 468 ₴

