Апарат для приготування шаурми газовий Remta D16 LPG (50 кг) з приводом на 4 пальники - прекрасний вибір для тих, хто хоче робити смачну, добре просмажене шаурму, не докладаючи великих зусиль. Апарат поставляється без приводу, а газові пальники забезпечать хорошу площа прожарювання, за менший час (у порівнянні з теновыми нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільне регулювання потужності пальників. Автоматична система відключення газу.
Витрата газу: 1,32 m3/h – 1,2 kg/h – 20 mbar – 1180 kcal
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обертання шампури | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне завантаження | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 361 ₴


