Апарат для шаурми газовий з приводом Remta D15 LPG (40 кг)
Шаурма газова Remta D15 на 3 пальника з верхнім приводом. Апарат поставляється з приводом, а газові пальники забезпечать хорошу площа прожарювання, за менший час (у порівнянні з теновыми нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільне регулювання потужності пальників. Автоматична система відключення газу.
Споживання газу: 0,99 m3/ч – 0,9 кг/год – 20 mbar – 8385 ккал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обертання шампури | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 1180 мм |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне завантаження | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 807 ₴



