Аппарат для шаурмы газовый D11 LPG Remta
Корпус із нержавіючої сталі.
Без приводу на 2 пальники.
Газові пальники забезпечать гарну площу прожарювання за менший час (порівняно з теновими нагрівачами) без споживання електроенергії.
Роздільна регулювання потужності пальників.
Автоматична система вимкнення газу.
Розмір пальника: 210х150 мм.
Завантаження м'яса: до 30 кг.
Довжина шампуру: 650 мм.
Теплова потужність: 6,5 кВт.
Витрати газу: 0,6 м3/год.
Габаритні розміри: 400х580х700 мм – Вага: 12,6 кг.
акувальні розміри: 460х350х750 мм. - Вага в упаковці: 13 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Источник питания | Газ |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вращение шампура | Ручное |
| Максимальная загрузка | 30.0 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 750 мм |
| Вес | 12.6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 7 568 ₴

