ПЛИТА ІНДУКЦІЙНА FROSTY 70-KPP1
2-е конфорки 300х300 по 3,50 kW
плита зі скла
регулювання: потужності 500-3500 W
захист від перегрівання, сенсорн.управління
корпус - нерж.сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 7000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 191 ₴

