Локшинорізка Kitchen Line Hendi
Ідеальна для приготування свіжих
макаронів, ширина шару тесту 140 мм
Кріпиться до столу
Регулювання товщини шару тесту від 0,2 до
2,2 мм
Подвійний ніж дає можливість отримання
2 видів локшини: tagliatelle 2мм і fettuccine
6,5 мм
180x130x(H)205мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Вид обладнання | Локшинорізка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴

