Апарат для шаурми електричний Remta SD17 з приводом (50 кг)
Апарат для шаурми електричний Remta SD17 з верхнім приводом - прекрасний вибір для тих, хто хоче робити смачну, добре просмажене шаурма, не докладаючи великих зусиль. Верхній привід значно спрощує роботу кухаря, а керамічні нагрівачі забезпечать хорошу площа прожарювання, за менший час (у порівнянні з теновыми нагрівачами)і велику економію електроенергії. Кількість зон підсмажування: 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обертання шампури | Автоматичне |
| Номінальна потужність | 5.4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 28.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне завантаження | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 794 ₴

