Апарат для шаурми електричний REMTA SD15.
Корпус із нержавіючої сталі.
Апарат не комплектуєтеся електричним приводом, але керамічні нагрівачі забезпечать хорошу площу прожарювання за менший час (порівняно з ТЕНовими нагрівачами) та більшу економію електроенергії.
Роздільна регулювання ТЕНів.
Завантаження м'яса: до 20 кг.
Довжина шампуру: 430 мм.
Напруга 220 В / 50 Гц.
Потужність: 2,8 кВт.
Габаритні розміри: 510х660х540 мм – Вага: 15,1 кг.
Пакувальні розміри: 460х510х700 мм. – Вага в упаковці: 15,5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Источник питания | Электричество |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Вращение шампура | Ручное |
| Номинальная мощность | 2.8 |
| Максимальная загрузка | 20.0 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 510 мм |
| Вес | 15.1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 10 736 ₴

